hidrotermjagodina@yahoo.com
173.227 РСД
Odabirom Centrometal EKO-CK P 35 kW dobijate moderan, fleksibilan i sertifikovan kotao koji kombinuje solidnu snagu sa kvalitetom konstrukcije i mogućnošću proširenja sistema. Sa visokim nivoom energetske efikasnosti i mogućnostima nadogradnje goriva, predstavlja dugoročno i pouzdano rešenje za grejanje doma ili objekta srednje veličine.
Выберите город, чтобы посмотреть магазины, где можно приобрести этот товар.
Инструкции по совершению покупки на сайте.
Котел Centrometal EKO-CK P 35 kW je čelični toplovodni kotao za centralno grejanje, predstavnik serije EKO-CK P koja podržava loženje čvrstim gorivom, a moguće je nadograditi plamenik na pelet, ulje ili plin. Radi se po standardu EN 303-5.
| Характеристики | Ценить |
|---|---|
| Snaga i grejna površina | 35 kW , 220-250 m² |
| объем воды в котле | ≈ 76 l |
| Масса котла | 290 kg |
| Dimenzije (Š × V × D) | 570 × 1255 × 1020 mm |
| Максимальное рабочее давление | 2,5 бар |
| Максимальная температура воды | 90 °C |
| Norme / sertifikati | EN 303-5 / EN-304 |
| Гарантия | 5 лет |
Odabirom Centrometal EKO-CK P 35 kW dobijate moderan, fleksibilan i sertifikovan kotao koji kombinuje solidnu snagu sa kvalitetom konstrukcije i mogućnošću proširenja sistema. Sa visokim nivoom energetske efikasnosti i mogućnostima nadogradnje goriva, predstavlja dugoročno i pouzdano rešenje za grejanje doma ili objekta srednje veličine.
170.000 РСД
146.215 РСД
261.960 РСД
323.556 РСД
140.548 РСД
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Кралевица Марка 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h