hidrotermjagodina@yahoo.com
183.927 РСД
Centrometal EKO-CK P 40 kW kotao kombinuje snagu dovoljnu za veće kuće / objekte sa tehnologijom koja omogućava visok stepen iskorišćenja, fleksibilnost goriva i dugoročnu pouzdanost. Idealno rešenje ako želite jedan kotao koji može da radi na čvrsto gorivo, ali postoji opcija za pelet, ulje ili plin što daje fleksibilnost u izboru sistema grejanja.
Выберите город, чтобы посмотреть магазины, где можно приобрести этот товар.
Инструкции по совершению покупки на сайте.
Котел Centrometal EKO-CK P 40 kW je čelični toplovodni kotao za centralno grejanje, koji omogućava loženje čvrstim gorivima, peletom, uljem ili plinom. Sertifikovan je prema standardima EN 303-5 / EN 304.
| Характеристики | Ценить |
|---|---|
| Snaga i grejna površina | 40 kW , 250-300m² |
| объем воды в котле | ≈ 78 l |
| Масса котла | 313 kg |
| Dimenzije (Š × V × D) | 620 × 1255 × 1020 mm |
| Максимальное рабочее давление | 2,5 бар |
| Максимальная температура воды | 90 °C |
| Norme / sertifikati | EN 303-5 / EN-304 |
| Гарантия | 5 лет |
Odabirom kotla Centrometal EKO-CK P 40 kW dobijate izuzetno fleksibilan, sertifikovan i efikasan grejni uređaj. On kombinuje snagu dovoljnu za veće kuće / objekte sa tehnologijom koja omogućava visok stepen iskorišćenja, fleksibilnost goriva i dugoročnu pouzdanost. Idealno rešenje ako želite jedan kotao koji može da radi na drvo, ali da budete spremni i za dodatne opcije poput peleta, ulja ili plina.
163.968 РСД
170.000 РСД
120.216 РСД
126.195 RSD – 204.450 RSDDiapazon cen: 126.195 RSD – 204.450 RSD
143.937 РСД
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Кралевица Марка 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h