hidrotermjagodina@yahoo.com
202.672 РСД
Odabirom kotla Centrometal EKO-CK P 50 kW dobijate fleksibilan, energetski efikasan i sertifikovan kotao sa optimalnom snagom za srednje / veće objekte. Njegova konstrukcija omogućava siguran i stabilan rad, uz mogućnost proširenja sistema (pelet / ulje / plin). Visoka efikasnost, kvalitetan materijal i dobra težina čine ga solidnim izborom za dugoročno grejanje sa minimalnim kompromisima.
Выберите город, чтобы посмотреть магазины, где можно приобрести этот товар.
Инструкции по совершению покупки на сайте.
Котел Centrometal EKO-CK P 50 kW je čelični toplovodni kotao za centralno grejanje koji može da radi na razne vrste goriva – čvrsto gorivo (drvo/ugalj), pelet, ulje ili plin.
Sa sertifikatom po standardu EN 303-5 i EN 304, predviđen je kao pouzdan izvor toplote i može se koristiti kao primarni ili alternativni kotao.
| Характеристики | Ценить |
|---|---|
| Snaga i grejna površina | 50 kW , 300-350m² |
| объем воды в котле | ≈ 96 l |
| Масса котла | 352 кг |
| Dimenzije (Š × V × D) | 620 × 1255 × 1142 mm |
| Максимальное рабочее давление | 2,5 бар |
| Максимальная температура воды | 90 °C |
| Norme / sertifikati | EN 303-5 / EN-304 |
| Гарантия | 5 лет |
Odabirom kotla Centrometal EKO-CK P 50 kW dobijate fleksibilan, energetski efikasan i sertifikovan kotao sa optimalnom snagom za srednje / veće objekte. Njegova konstrukcija omogućava siguran i stabilan rad, uz mogućnost proširenja sistema (pelet / ulje / plin). Visoka efikasnost, kvalitetan materijal i dobra težina čine ga solidnim izborom za dugoročno grejanje sa minimalnim kompromisima.
128.837 РСД
140.548 РСД
323.556 РСД
150.600 RSD – 247.200 RSDDiapazon cen: 150.600 RSD – 247.200 RSD
226.560 РСД
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Кралевица Марка 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h