hidrotermjagodina@yahoo.com
426.790 РСД
Odabirom kotla Megal TKM 100 kW, investiraćete u efikasan, pouzdan i dugotrajan sistem grejanja. Sa visokim stepenom iskorišćenja energije i fleksibilnošću u izboru goriva, ovaj kotao predstavlja ekonomično rešenje za velike objekte sa značajnim potrebama za toplotom.
Выберите город, чтобы посмотреть магазины, где можно приобрести этот товар.
Инструкции по совершению покупки на сайте.
Котел Megal TKM 100 kW je čelični tropromajni trajnožareći kotao na čvrsto gorivo, predviđen za grejanje velikih objekata. Sa snagom od 100 kW, ovaj kotao je idealan za sisteme grejanja sa značajnim toplotnim potrebama, kao što su industrijski objekti, veće stambene jedinice ili javne ustanove. Idealno je rešenje za korisnike koji traže pouzdan, klasičan kotao sa jednostavnom konstrukcijom, a pritom dobrim performansama i efikasnošću.
| Характеристики | Ценить |
|---|---|
| Номинальная мощность | 100 kW |
| Нагревательная поверхность | 800-950 m² |
| объем воды в котле | 180 l |
| Dimenzije (D × Š × V) | 1280 × 880 × 1118 mm |
| Масса котла | 680 kg |
| Диаметр дымохода | Ø 250 mm |
| Максимальное рабочее давление | до 2,5 бар |
| Коэффициент использования | > 80 % |
| Тип топлива | Drva, ugalj |
| Гарантия | 5 лет |
Odabirom kotla Megal TKM 100 kW, investiraćete u efikasan, pouzdan i dugotrajan sistem grejanja. Sa visokim stepenom iskorišćenja energije i fleksibilnošću u izboru goriva, ovaj kotao predstavlja ekonomično rešenje za velike objekte sa značajnim potrebama za toplotom.
226.560 РСД
140.000 РСД
120.216 РСД
133.950 RSD – 239.700 RSDDiapazon cen: 133.950 RSD – 239.700 RSD
140.548 РСД
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Кралевица Марка 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h