hidrotermjagodina@yahoo.com
167.675 РСД
Ulaganjem u kotao Megal TKM – 25 kW dobijate uređaj sa dobrom snagom za svoj objekat, koji će raditi efikasno, pružati toplinu kada je najpotrebnije i imati relativno niske troškove eksploatacije zahvaljujući visokom stepenu iskorišćenja.
Выберите город, чтобы посмотреть магазины, где можно приобрести этот товар.
Инструкции по совершению покупки на сайте.
Котел Megal TKM 25 kW je tropromajni trajnožareći kotao na čvrsto gorivo, pogodan za grejanje stambenih objekata srednje veličine. Namenjen je loženju drvetom i srednjekaloričnim ugljevima (granulacije > 30 mm) i koristi efikasnu konstrukciju za čisto sagorevanje i visok stepen iskorišćenja. Idealno je rešenje za korisnike koji traže pouzdan, klasičan kotao sa jednostavnom konstrukcijom, a pritom dobrim performansama i efikasnošću.
| Характеристики | Ценить |
|---|---|
| Номинальная мощность | 25 кВт |
| Нагревательная поверхность | 130-180 m² |
| объем воды в котле | 100 l |
| Dimenzije (D × Š × V) | 994 × 530 × 1118 mm |
| Масса котла | 295 kg |
| Диаметр дымохода | Ø 180 мм |
| Максимальное рабочее давление | до 2,5 бар |
| Коэффициент использования | > 80 % |
| Тип топлива | Drva, ugalj |
| Гарантия | 5 лет |
Odabirom kotla Megal TKM 25 kW dobijate kvalitetan, jednostavan i efikasan uređaj za grejanje sa naglaskom na trajnost i dugoročni rad. Njegova konstrukcija omogućava stabilnu isporuku toplote uz minimalne gubitke, a pouzdanost tehnologije i garancija od 5 godina čine ga sigurnim izborom.
137.753 РСД
197.000 РСД
323.556 РСД
99.555 РСД
126.195 RSD – 204.450 RSDDiapazon cen: 126.195 RSD – 204.450 RSD
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Кралевица Марка 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h