hidrotermjagodina@yahoo.com
177.959 РСД
Odabirom kotla Megal TKM 32 kW investirate u pouzdan, efikasan i dugotrajan sistem grejanja koji kombinuje visoku efikasnost sagorevanja, robusnu konstrukciju i relativno jednostavno održavanje.
Выберите город, чтобы посмотреть магазины, где можно приобрести этот товар.
Инструкции по совершению покупки на сайте.
Котел Megal TKM 32 kW je tropromajni trajnožareći kotao na čvrsto gorivo, dizajniran za grejanje srednje velikih stambenih objekata. Namenjen je loženju drvetom i srednjekaloričnim ugljevima granulacije veće od 30 mm, pruža visoku efikasnost i pouzdan rad. Idealno je rešenje za korisnike koji traže pouzdan, klasičan kotao sa jednostavnom konstrukcijom, a pritom dobrim performansama i efikasnošću.
| Характеристики | Ценить |
|---|---|
| Номинальная мощность | 32 kW |
| Нагревательная поверхность | 180-250 m² |
| объем воды в котле | 106 l |
| Dimenzije (D × Š × V) | 994 × 580 × 1118 mm |
| Масса котла | 330 kg |
| Диаметр дымохода | Ø 180 мм |
| Максимальное рабочее давление | до 2,5 бар |
| Коэффициент использования | > 80 % |
| Тип топлива | Drva, ugalj |
| Гарантия | 5 лет |
Odabirom kotla Megal TKM 32 kW investirate u pouzdan, efikasan i dugotrajan sistem grejanja koji kombinuje visoku efikasnost sagorevanja, robusnu konstrukciju i relativno jednostavno održavanje. Ovaj model je idealan za srednje velike objekte gde je potreban stabilan rad tokom grejne sezone, a želite da trošite manje goriva i imate dugoročnu pouzdanost.
163.968 РСД
191.160 РСД
126.195 RSD – 204.450 RSDDiapazon cen: 126.195 RSD – 204.450 RSD
133.950 RSD – 239.700 RSDDiapazon cen: 133.950 RSD – 239.700 RSD
146.215 РСД
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Кралевица Марка 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h