hidrotermjagodina@yahoo.com
351.555 РСД
Kupovinom kotla Megal TKM sa snagom od 65 kW dobijate uređaj sposoban da ispuni zahteve većih sistema grejanja, uz efikasno sagorevanje, jednostavnu konstrukciju i minimalne gubitke energije.
Выберите город, чтобы посмотреть магазины, где можно приобрести этот товар.
Инструкции по совершению покупки на сайте.
Котел Megal TKM 65 kW je tropromajni trajnožareći kotao na čvrsto gorivo, predviđen za grejanje većih objekata. Snaga od 65 kW ga čini pogodanim za zahtevne sisteme grejanja sa značajnim toplotnim potrebama. Idealno je rešenje za korisnike koji traže pouzdan, klasičan kotao sa jednostavnom konstrukcijom, a pritom dobrim performansama i efikasnošću.
| Характеристики | Ценить |
|---|---|
| Номинальная мощность | 65 kW |
| Нагревательная поверхность | 430-550 m² |
| объем воды в котле | 120 l |
| Dimenzije (D × Š × V) | 994 × 780 × 1118 mm |
| Масса котла | 520 kg |
| Диаметр дымохода | Ø 200 мм |
| Максимальное рабочее давление | до 2,5 бар |
| Коэффициент использования | > 80 % |
| Тип топлива | Drva, ugalj |
| Гарантия | 5 лет |
Odabirom kotla Megal TKM 65 kW investirate u moćan i pouzdan sistem grejanja koji kombinuje visoku efikasnost, robustan dizajn i garanciju. Ovaj model je odličan izbor za one koji traže dugoročno, stabilno grejanje velikog objekta uz minimalne kvarove i maksimalnu energetsku iskoristivost. Sa snagom od 65 kW dobijate uređaj sposoban da ispuni zahteve većih sistema grejanja, uz efikasno sagorevanje, jednostavnu konstrukciju i minimalne gubitke energije.
140.000 РСД
261.960 РСД
99.555 РСД
128.837 РСД
125.244 РСД
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Кралевица Марка 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h