hidrotermjagodina@yahoo.com
372.351 РСД
Sa visokim stepenom iskorišćenja energije i fleksibilnošću u izboru goriva, kotao Megal TKM 80 kW predstavlja ekonomično rešenje za velike objekte sa značajnim potrebama za toplotom.
Выберите город, чтобы посмотреть магазины, где можно приобрести этот товар.
Инструкции по совершению покупки на сайте.
Котел Megal TKM 80 kW je tropromajni trajnožareći kotao na čvrsto gorivo, predviđen za grejanje velikih objekata. Sa snagom od 80 kW, ovaj kotao je idealan za sisteme grejanja sa značajnim toplotnim potrebama, kao što su industrijski objekti, veće stambene jedinice ili javne ustanove. Idealno je rešenje za korisnike koji traže pouzdan, klasičan kotao sa jednostavnom konstrukcijom, a pritom dobrim performansama i efikasnošću.
| Характеристики | Ценить |
|---|---|
| Номинальная мощность | 80 kW |
| Нагревательная поверхность | 650-750 m² |
| объем воды в котле | 135 l |
| Dimenzije (D × Š × V) | 994 × 880 × 1118 mm |
| Масса котла | 600 kg |
| Диаметр дымохода | Ø 200 мм |
| Максимальное рабочее давление | до 2,5 бар |
| Коэффициент использования | > 80 % |
| Тип топлива | Drva, ugalj |
| Гарантия | 5 лет |
Odabirom kotla Megal TKM 80 kW, investiraćete u efikasan, pouzdan i dugotrajan sistem grejanja. Sa visokim stepenom iskorišćenja energije i fleksibilnošću u izboru goriva, ovaj kotao predstavlja ekonomično rešenje za velike objekte sa značajnim potrebama za toplotom.
154.395 RSD – 210.090 RSDDiapazon cen: 154.395 RSD – 210.090 RSD
261.960 РСД
170.000 РСД
150.600 RSD – 247.200 RSDDiapazon cen: 150.600 RSD – 247.200 RSD
226.560 РСД
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Кралевица Марка 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h