hidrotermjagodina@yahoo.com
150.684 РСД
Kotao Megal TKM 18 kW – trajnožareći kotao na čvrsto gorivo za drvo i ugalj, dizajniran za efikasno grejanje manjih objekata uz pouzdan rad i jednostavno održavanje.
Выберите город, чтобы посмотреть магазины, где можно приобрести этот товар.
Инструкции по совершению покупки на сайте.
Котел Megal TKM 18 kW je trajnožareći kotao na čvrsto gorivo sa troprovodnim sagorevanjem, namenjen grejanju manjih objekata. Projektovan je za loženje drvima, srednjekaloričnim ugljevima (granulacije veće od 30 mm) i može se prilagoditi za rad sa drugim čvrstim gorivima.
Idealno je rešenje za korisnike koji traže pouzdan, klasičan kotao sa jednostavnom konstrukcijom, a pritom dobrim performansama i efikasnošću.
| Характеристики | Ценить |
|---|---|
| Номинальная мощность | 18 кВт |
| Нагревательная поверхность | 70-120 m² |
| объем воды в котле | 92 l |
| Dimenzije (D × Š × V) | 994 × 480 × 1118 mm |
| Масса котла | 255 kg |
| Диаметр дымохода | Ø 180 mm |
| Максимальное рабочее давление | до 2,5 бар |
| Коэффициент использования | > 80 % |
| Тип топлива | Drva, ugalj |
| Гарантия | 5 лет |
Odabirom kotla Megal TKM 18 kW dobijate pouzdan i izdržljiv grejni uređaj koji koristi tradicionalnu tehnologiju sagorevanja, što ga čini jednostavnim za održavanje, a opet dovoljno moćnim za grejanje manjeg doma. Zahvaljujući dobrom balansu snage, konstrukcije i cene, ovaj kotao predstavlja veoma praktično rešenje za korisnike kojima je važno da imaju dugoročni izvor toplote sa što manje komplikacija.
140.000 РСД
170.000 РСД
137.753 РСД
120.216 РСД
142.692 РСД
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Кралевица Марка 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h