hidrotermjagodina@yahoo.com
187.398 РСД
Kotao Termomont TKU3 50kW je čelični tropromajni kotao sa horizontalnom promajom, pogodan za drvo, ugalj i pelet. Efikasan, pouzdan i dugotrajan za veće stambene i poslovne objekte.
Выберите город, чтобы посмотреть магазины, где можно приобрести этот товар.
Инструкции по совершению покупки на сайте.
Kotao Termomont TKU3 50kW je čelični tropromajni kotao sa horizontalnom promajom, dizajniran za pouzdano grejanje većih stambenih objekata, vikendica i manjih poslovnih prostora.
Ovaj model je idealan za drvo i ugalj, a mogućnost montaže pelet gorionika omogućava fleksibilno korišćenje različitih tipova goriva i dodatnu ekonomičnost u radu.
Ložište sa rostom od vodohlađenih cevi osigurava ravnomerno sagorevanje i smanjenu potrošnju goriva. Velika vrata i posebno oblikovano ložište omogućavaju jednostavno dodavanje cepanicama drveta, dok čelični lim debljine 5 mm (kritični delovi) i 4 mm (manje izloženi) garantuje dug vek trajanja i otpornost na visoke temperature.
Tropromajno ložište sa horizontalnom promajom za optimalno sagorevanje
Pogodan za drvo, ugalj i montažu pelet gorionika
Velika vrata i ergonomski dizajnirano ložište za lako loženje
Robustan čelični lim garantuje dugotrajnost i otpornost na visoke temperature
Ugrađen termostat pumpe i komplet pribora za čišćenje
Max. radni pritisak do 3 bara
Garancija 5 godina
Proizveden u Srbiji
Kotao TKU3 50kW idealan je za veće kuće, vikendice i manje poslovne objekte.
Efikasan je za sisteme centralnog grejanja sa prirodnom ili prisilnom cirkulacijom vode, pružajući stabilno i ekonomično grejanje.
Snaga kotla se bira prema potrebama investitora i projektantu grejne mreže, što omogućava optimizovan rad i uštedu energije.
| Karakteristika | Vrednost / opis |
|---|---|
| Модель | Termomont TKU3 50kW |
| Tip kotla | Tropromajni, horizontalna promaja |
| Gorivo | Drvo, ugalj, opcija za pelet gorionik |
| Materijal | Čelični lim (5 mm kritični, 4 mm manje izloženi) |
| Ložište | Tropromajno sa rostom od vodohlađenih cevi |
| Vrata kotla | Velika, prilagođena za cepanice |
| Ugrađeni elementi | Pepeljara, češalj ložišta, pribor za čišćenje, termometar |
| Termostat pumpe | Ugrađen |
| Maksimalni radni pritisak | 3 bara |
| Garancija | 5 godina |
| Zemlja porekla | Srbija |
| Сила | 50 kW (maksimalna snaga iz serije 20–50 kW) |
140.548 РСД
142.748 RSD – 271.746 RSDDiapazon cen: 142.748 RSD – 271.746 RSD
234.248 РСД
150.600 RSD – 247.200 RSDDiapazon cen: 150.600 RSD – 247.200 RSD
111.268 РСД
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Кралевица Марка 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h