hidrotermjagodina@yahoo.com
468.496 RSD
Kotao Termomont TKU3 DUO 50 kW je kombinovani sistem grejanja koji omogućava automatsko sagorevanje peleta i drva. Ergonomičan “2-u-1” dizajn sa automatskim prepoznavanjem goriva, bez potrebe za gašenjem prilikom promene goriva.
Izaberite grad za prikaz prodavnica u kojima možete kupiti proizvod.
Uputstvo za način kupovine na sajtu.
Termomont TKU3 DUO 50 kW spaja klasično ložište za drvo (cepanice) sa modernim gorionikom za pelet. Gornji deo ložišta služi za ceo trupac drva / cepanice, donji deo (pelet gorionik) radi automatski. Senzorska elektronika automatski prepoznaje da li je u ložištu pelet ili drvo, i prebacuje režim bez potrebe za ručnim podešavanjem, bez potrebe za isključivanjem kotla ili demontažom gorionika. Elektronika uključuje i povezanost preko Wi-Fi modula (daljinska dijagnostika / servis). Kotao je izrađen u skladu sa evropskim standardom EN 303-5 i poseduje robustnu konstrukciju čeličnih limova debljine 5 mm.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Nazivna snaga | 50 kW |
| Potrošnja peleta (na nazivnoj snazi) | 11,4 kg/h |
| Širina kotla | 650 mm |
| Visina kotla | 1700 mm |
| Dubina kotla | 1460 mm |
| Zapremina vode u kotlu | 154 l |
| Maksimalna radna temperatura | 90 °C |
| Maksimalni radni pritisak | 3 bar |
| Dimenzija dimovodne cevi | Ø180 mm |
| Težina bez spremnika | 504 kg |
Kupovinom Termomont TKU3 DUO 50 kW dobijate automatizovano i fleksibilno grejno rešenje koje omogućava kombinaciju peleta i drva bez prekida rada. Zahvaljujući kvalitetnoj konstrukciji, senzorskoj tehnologiji i mogućnosti daljinske dijagnostike, ovaj kotao pruža pouzdano grejanje za veće objekte uz visok nivo udobnosti i minimalan angažman korisnika.
224.211 RSD
374.906 RSD
271.409 RSD
174.800 RSD
237.800 RSD
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Kraljevića Marka 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h