hidrotermjagodina@yahoo.com
208.797 РСД
Odabirom kotla Megal TKM 40 kW dobijate pouzdan i efikasan uređaj za grejanje koji kombinuje visoku efikasnost i čist rad zahvaljujući tropromajnoj konstrukciji, kao i stabilnoj i kvalitetnoj izradi koja omogućava dug vek upotrebe.
Выберите город, чтобы посмотреть магазины, где можно приобрести этот товар.
Инструкции по совершению покупки на сайте.
Котел Megal TKM 40 kW je tropromajni trajnožareći kotao na čvrsto gorivo namenjen grejanju većih stambenih i poslovnih objekata. Kombinuje robustnu konstrukciju i efikasno sagorevanje drvetom i ugljem, sa visokim stepenom iskorišćenja, dugim radnim ciklusima između punjenja i garancijom od 5 godina. Idealno je rešenje za korisnike koji traže pouzdan, klasičan kotao sa jednostavnom konstrukcijom, a pritom dobrim performansama i efikasnošću.
| Характеристики | Ценить |
|---|---|
| Номинальная мощность | 40 kW |
| Нагревательная поверхность | 250-350 m² |
| объем воды в котле | 108 l |
| Dimenzije (D × Š × V) | 994 × 630 × 1118 mm |
| Масса котла | 365 kg |
| Диаметр дымохода | Ø 180 мм |
| Максимальное рабочее давление | до 2,5 бар |
| Коэффициент использования | > 80 % |
| Тип топлива | Drva, ugalj |
| Гарантия | 5 лет |
Odabirom kotla Megal TKM 40 kW dobijate pouzdan i efikasan uređaj za grejanje koji kombinuje visoku efikasnost i čist rad zahvaljujući tropromajnoj konstrukcji, kao i stabilnoj i kvalitetnoj izradi koja omogućava dug vek upotrebe. Megal TKM 40 kW je veoma dobar izbor ako tražite čvrsto-gorivni kotao za grejanje većih kuća ili poslovnih prostora, koji radi efikasno, stabilno i pouzdano tokom dužeg vremenskog perioda.
290.280 RSD – 2.053.200 RSDDiapazon cen: 290.280 RSD – 2.053.200 RSD
290.280 РСД
140.000 РСД
125.244 РСД
226.560 РСД
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Кралевица Марка 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h