hidrotermjagodina@yahoo.com
208.797 RSD
Odabirom kotla Megal TKM 40 kW dobijate pouzdan i efikasan uređaj za grejanje koji kombinuje visoku efikasnost i čist rad zahvaljujući tropromajnoj konstrukciji, kao i stabilnoj i kvalitetnoj izradi koja omogućava dug vek upotrebe.
Izaberite grad za prikaz prodavnica u kojima možete kupiti proizvod.
Uputstvo za način kupovine na sajtu.
Kotao Megal TKM 40 kW je tropromajni trajnožareći kotao na čvrsto gorivo namenjen grejanju većih stambenih i poslovnih objekata. Kombinuje robustnu konstrukciju i efikasno sagorevanje drvetom i ugljem, sa visokim stepenom iskorišćenja, dugim radnim ciklusima između punjenja i garancijom od 5 godina. Idealno je rešenje za korisnike koji traže pouzdan, klasičan kotao sa jednostavnom konstrukcijom, a pritom dobrim performansama i efikasnošću.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Nominalna snaga | 40 kW |
| Grejna površina | 250-350 m² |
| Zapremina vode u kotlu | 108 l |
| Dimenzije (D × Š × V) | 994 × 630 × 1118 mm |
| Masa kotla | 365 kg |
| Prečnik dimovoda | Ø 180 mm |
| Maksimalni radni pritisak | do 2,5 bar |
| Stepen iskorišćenja | > 80 % |
| Tip goriva | Drva, ugalj |
| Garancija | 5 godina |
Odabirom kotla Megal TKM 40 kW dobijate pouzdan i efikasan uređaj za grejanje koji kombinuje visoku efikasnost i čist rad zahvaljujući tropromajnoj konstrukcji, kao i stabilnoj i kvalitetnoj izradi koja omogućava dug vek upotrebe. Megal TKM 40 kW je veoma dobar izbor ako tražite čvrsto-gorivni kotao za grejanje većih kuća ili poslovnih prostora, koji radi efikasno, stabilno i pouzdano tokom dužeg vremenskog perioda.
191.160 RSD
150.684 RSD
125.244 RSD
261.960 RSD
163.968 RSD
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Kraljevića Marka 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h