hidrotermjagodina@yahoo.com
242.906 РСД
Odabirom kotla Megal TKM 50 kW dobijate pouzdan, efikasan i robustan uređaj za grejanje koji kombinuje visoki stepen iskorišćenja, kvalitet izrade i dovoljnu snagu za zahtevne objekte.
Выберите город, чтобы посмотреть магазины, где можно приобрести этот товар.
Инструкции по совершению покупки на сайте.
Котел Megal TKM 50 kW je tropromajni trajnožareći kotao na čvrsto gorivo, namenjen grejanju većih stambenih i poslovnih objekata. Pruža snažno i stabilno grejanje zahvaljujući robustnoj konstrukciji i efikasnom sagorevanju drvetom i ugljem. Idealno je rešenje za korisnike koji traže pouzdan, klasičan kotao sa jednostavnom konstrukcijom, a pritom dobrim performansama i efikasnošću.
| Характеристики | Ценить |
|---|---|
| Номинальная мощность | 50 kW |
| Нагревательная поверхность | 350-450 m² |
| объем воды в котле | 114 l |
| Dimenzije (D × Š × V) | 994 × 680 × 1118 mm |
| Масса котла | 395 kg |
| Диаметр дымохода | Ø 180 мм |
| Максимальное рабочее давление | до 2,5 бар |
| Коэффициент использования | > 80 % |
| Тип топлива | Drva, ugalj |
| Гарантия | 5 лет |
Odabirom kotla Megal TKM 50 kW dobijate pouzdan, efikasan i robustan uređaj za grejanje koji kombinuje visoki stepen iskorišćenja, kvalitet izrade i dovoljnu snagu za zahtevne objekte. Ovaj model je odličan izbor ukoliko želite grejanje na čvrsto gorivo sa dugim radnim ciklusom i minimalnim potrebama za servisiranjem, a pri tome tražite stabilnost i performanse tokom cele grejne sezone.
140.000 РСД
226.560 РСД
150.684 РСД
261.960 РСД
126.195 RSD – 204.450 RSDDiapazon cen: 126.195 RSD – 204.450 RSD
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Кралевица Марка 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h