hidrotermjagodina@yahoo.com
202.672 RSD
Odabirom kotla Centrometal EKO-CK P 50 kW dobijate fleksibilan, energetski efikasan i sertifikovan kotao sa optimalnom snagom za srednje / veće objekte. Njegova konstrukcija omogućava siguran i stabilan rad, uz mogućnost proširenja sistema (pelet / ulje / plin). Visoka efikasnost, kvalitetan materijal i dobra težina čine ga solidnim izborom za dugoročno grejanje sa minimalnim kompromisima.
Izaberite grad za prikaz prodavnica u kojima možete kupiti proizvod.
Uputstvo za način kupovine na sajtu.
Kotao Centrometal EKO-CK P 50 kW je čelični toplovodni kotao za centralno grejanje koji može da radi na razne vrste goriva – čvrsto gorivo (drvo/ugalj), pelet, ulje ili plin.
Sa sertifikatom po standardu EN 303-5 i EN 304, predviđen je kao pouzdan izvor toplote i može se koristiti kao primarni ili alternativni kotao.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Snaga i grejna površina | 50 kW , 300-350m² |
| Zapremina vode u kotlu | ≈ 96 l |
| Masa kotla | 352 kg |
| Dimenzije (Š × V × D) | 620 × 1255 × 1142 mm |
| Maksimalni radni pritisak | 2,5 bar |
| Maksimalna temperatura vode | 90 °C |
| Norme / sertifikati | EN 303-5 / EN-304 |
| Garancija | 5 godina |
Odabirom kotla Centrometal EKO-CK P 50 kW dobijate fleksibilan, energetski efikasan i sertifikovan kotao sa optimalnom snagom za srednje / veće objekte. Njegova konstrukcija omogućava siguran i stabilan rad, uz mogućnost proširenja sistema (pelet / ulje / plin). Visoka efikasnost, kvalitetan materijal i dobra težina čine ga solidnim izborom za dugoročno grejanje sa minimalnim kompromisima.
142.748 RSD – 271.746 RSDRaspon cena: od 142.748 RSD do 271.746 RSD
99.555 RSD
128.837 RSD
170.000 RSD
142.692 RSD
Pronađite lokacije naših objekata sa kontakt podacima.
Naš tim je tu da vam pruži podršku i odgovori na sva vaša pitanja.
Kraljevića Marka 9
381 35 243 570
381 35 250 570
381 63 11 66 570
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h
Ljubiše Miodragovića 11N
381 11 44 17 250
Radno vreme od 08 do 16h , subota 08 do 15h